Centrum Kształcenia Józefosław

Izabela Stachurska

Swoją przygodę z językami obcymi zaczęłam od nauki języka rosyjskiego jeszcze w szkole podstawowej. Tak polubiłam ten język, iż zapragnęłam go studiować. Uzyskałam tytuł magistra na kierunku filologii rosyjskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo na tej samej uczelni ukończyłam Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego uzyskując tytuł licencjata oraz uzupełniające studia magisterskie na kierunku lingwistyki stosowanej w zakresie tłumaczeń specjalistycznych. Nauczaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych zajmuję się owocnie od kilkunastu lat. Staram się, aby moje lekcje były dynamiczne i ciekawe oraz aby rozwijana była każda sprawność językowa.

Marcin Domański

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych – Wydział Neofilologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego – nauczanie języka angielskiego oraz absolwentem WSH Pułtusk specjalność meuropeistyka. Ponadto, jestem pracownikiem wyższej uczelni wojskowej w Warszawie, gdzie prowadzę lektorat z języka angielskiego dla studentów wojskowych i cywilnych. Moje doświadczenie zawodowe, oprócz nauczania języka angielskiego, jest również związane z biznesem, HR oraz wojskowością – szczególnie w lotnictwie wojskowym. Myślę, że ta różnorodność doświadczeń pozytywnie przekłada się na pracę z moimi uczniami zwłaszcza z młodzieżą i osobami dorosłymi reprezentującymi różne zawody i potrzeby związane z nauką języka angielskiego. Swoje zajęcia staram się wzbogacać o materiały autentyczne takie jak: nagrania, filmy, podcasty oraz interaktywne gry językowe. Bardzo zależy mi na tym, aby moi uczniowie poznawali język angielski w sposób bardziej świadomy, twórczy i odkrywczy niż odtwórczy, bo język angielski żyje swoim, ciągle zmieniającym się życiem.

Barbara Cenkała

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie (filia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego) i od wielu lat pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w szkole podstawowej, gimnazjalnej, jak i średniej. Na bieżąco uczestniczę w różnych formach doskonalenia zawodowego. Zależy mi, aby moje zajęcia były ciekawe, dynamiczne i rozbudzały w uczniach chęć poznawania języka niemieckiego od strony praktycznej i realioznawczej. Stosuję różnorodne metody nauczania w zależności od wieku słuchaczy. Bardzo cenię metody aktywizujące w nauczaniu i staram się angażować wszystkich uczniów bez względu na stopień zaawansowania. Wykorzystuję wiele ciekawych pomocy dydaktycznych, gier, tablic, plakatów, materiałów autentycznych, itp., które ułatwiają przyswajanie języka niemieckiego. Obecnie pracuję także w Zespole Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji w Konstancinie – Jeziornie.

Monika Zwierzyńska

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski na wydziale Lingwistyki Stosowanej o specjalizacji nauczycielskiej i tłumaczeniowej.

Jestem czynnym nauczycielem języka angielskiego i francuskiego oraz posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Staram się moją pracą przekonywać uczniów, że nauka jezyków obcych może być ciekawa i przynosić satysfakcję.

Od 2009 roku jestem nauczycielem dyplomowanym. Moją pasją są podróże, geografia oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Paweł Kluczek

Swoją pasję do języków odkryłem już w przedszkolu, na zajęciach z angielskiego. W IV klasie zacząłem się uczyć rosyjskiego, w gimnazjum niemieckiego, w liceum łaciny, a na studiach miałem też styczność z greckim i francuskim. Licencjat uzyskałem na Uniwersytecie Warszawskim, z tłumaczeń specjalistycznych. Już wtedy zacząłem uczęszczać na dodatkowe zajęcia pedagogiczne. Następnie zdobyłem magisterium na tej samej uczelni z lingwistyki stosowanej, specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa. Wtedy to odbyłem liczne praktyki pedagogiczne na różnym poziomie kształcenia. Nauczanie mam chyba we krwi! Rodzice, dziadkowie, wujostwo, kuzynostwo to nauczyciele. W CKJ uczę angielskiego i niemieckiego. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Dbam o dobrą atmosferę na moich zajęciach oraz o harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych moich uczniów. Moją dobrą praktyką jest użycie materiałów autentycznych. Poza tym zajmuję się tłumaczeniami. Moją drugą największą pasją jest bieganie, mam już na koncie 5 półmaratonów i maratonów. Kocham też podróże – małe i duże. W moim życiu jest jeszcze miejsce na kino, taniec towarzyski, aktorstwo i dziennikarstwo.

Aleksandra Krajewska

Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie studiowałam język niemiecki i rosyjski, których też nauczam w CKJ. Do tej pory miałam okazję współpracować z uczniami w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Poza tym od 2016 r pracuję również w szkole publicznej, wcześniej w gimnazjum, a obecnie w szkole podstawowej.

W swojej pracy uwielbiam stosować m.in. gry, narzędzia TIK, piosenki, filmy oraz materiały autentyczne, ponieważ radość jaką sprawia moim uczniom nauka przez zabawę, zarówno młodszym, jak i tym dorosłym, mocno mnie motywuje do pracy. A sukcesy moich uczniów w nauce języka oraz pozytywne zmiany w ich życiu, jakie taka nauka za sobą niesie, są żródłem ogromnej satysfakcji.

Igor Błoński

Ukończyłem Uniwersytet Warszawski na wydziale Lingwistyki Stosowanej o specjalnosci nauczycielsko-tłumaczeniowej. Od lat pasjonuję się dwoma językami obcymi – angielskim i niemieckim.

W swojej pracy stosuję zrożnicowane metody nauczania, aby przekazywana wiedza była najlepiej przyswojona przez ucznia. Za cel stawiam sobie również inspirowanie uczniów w odnalezieniu pasji do języków obcych.

Nasza kadra do doświadczeni nauczyciele języków. Jeśli pragniesz opanować język angielski, hiszpański lub niemiecki w sposób skuteczny i przyjemny – bardzo dobrze trafiłeś. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w nauce, przygotowujesz się do egzaminu, czy chcesz swobodnie porozumiewać się w języku obcym – jesteśmy tu aby pomóc Tobie lub Twoim najbliższym!

Jeśli interesuje Cię nauka języka obcego, to  bardzo dobrze trafiłeś! Każdy nauczyciel angielskiego w Józefosławiu czy też innych języków obcych naszym zespole to prawdziwy pasjonat języka, które naucza!

Wyspecjalizowani lektorzy i native speakerzy w Józefosławiu i okolicach

Nasi lektorzy angielskiego w Józefosławiu, Piasecznie i okolicach to profesjonaliści. Dzięki temu nasza oferta nauki języków to m.in.:

  • doświadczenie i wykształcenie – nasz zespół to wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, którzy osiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające kompetencje, jeśli interesuje Cię native speaker w Józefosławiu, Julianowie czy Piasecznie – trafiłeś pod dobry adres;
  • niewielkie grupy – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka języków jest najbardziej efektywna w małych grupach, tylko wówczas nauczyciel języka, np. lektor angielski w Józefosławiu może poświęcić odpowiednio dużo uwagi, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym uczniem, czy potrzebujesz pomocy w doskonaleniu języka angielskiego, dostarczam Ci odpowiednie materiały i wsparcie;
  • skuteczność – naszym celem jest nie tylko nauczyć Cię języka, ale także pomóc Ci osiągnąć swoje cele, dlatego oferujemy wsparcie w przygotowaniach do egzaminów – każdy lektor języków, w tym nauczyciel angielskiego w Józefosławiu w naszej kadrze dokłada wszelkich starań, aby nauka przyniosła odpowiedni efekt;
  • native speaker w Piasecznie – dla tych, którzy pragną osiągnąć autentyczną wymowę i płynność językową, oferujemy lekcje prowadzone przez native speakerów, to niepowtarzalna okazja, by poznać kulturę i akcenty od prawdziwego eksperta, każdy native speaker w Józefosławiu w naszej szkole zadba o odpowiednią wymowę uczniów.

Lektorzy i native speakerzy w Józefosławiu i okolicach – skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz nauczyć się języka w sposób skuteczny i przyjemny, to jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania – razem osiągniemy sukces. Nie czekaj, zacznij naukę języka angielskiego lub innych języków obcych już teraz! Nasi lektorzy, native speakerzy w Józefosławiu, Piasecznie oraz okolicach są do Twojej dyspozycji!

Nie wiesz na jakim
poziomie językowym jesteś? Sprawdź!